پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون 670 Verifone دارای طراحی آسان برای نگهداری، طراحی مخروطی و صفحه نمایش با نور پس زمینه با وضوح بالا و کنتراست بالا است که امکان استفاده در هر وضعیت روشنایی را فراهم می آورد. پردازش رعد و برق سریع و باتری های قابل شارژ آسان برای تغییر مشتریان، کارکنان و کسب و کار شما در حال حرکت است. بله، چیزهای بزرگ در بسته های کوچک می آیند.

جدیدترین افزوده شده به Vx Solutions، سازگار با RoHS، Vx 670، یک انقلاب رادیکال در دست است! با تایید PCI PED، این کوچکترین وسیعترین دستگاه پرداخت دستی است که به طور خاص برای پرداختهای بی سیم و پرداخت مشتری است. طراحی مجدد VeriFone MAXui بزرگترین رابط کاربری برای یک سیستم پرداخت تمام در یک را فراهم می کند – با صفحه نمایش بزرگ و سفید با نور پس زمینه و کلید های با نور پس زمینه بزرگ آبی. علاوه بر این، طراحی الهام گرفته از هدف آن – تمرکز بر استفاده از دنیای واقعی – مقاوم، مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر ریزش است تا بتواند به شرایط سخت تر نیاز داشته باشد.

این طراحی جدید مطمئنا باز کردن فرصت های جدید فروش است زیرا هیچ دستگاهی مانند Vx 670 وجود نداشته است. گزینه های تکنولوژی بی سیم  GPRS مناسب برای پذیرش پرداخت در رستوران ها، کافه ها و استادیوم ها و همچنین عملیات تحویل هستند. این کارت با کارت اعتباری اعتباری و کارت اعتباری مبتنی بر PIN با یک کارت خوان مغناطیسی عمودی کار می کند و دارای پشتیبانی کارت هوشمند اختیاری است.

Vx 670 با بهره گیری از نرم افزار ServPOS VeriFone، یک برنامه ویژه رستوران و برنامه مهمان نوازی است که ارائه دهندگان رستوران و مهمان نوازی را با یک چارچوب بسیار قابل تنظیم و قابل انعطاف برای پرداخت در نقطه خدمات ارائه می دهد. ServPOS تسهیل معاملات اعتباری و بدهی، و با Vx 670 را قادر می سازد هزینه های مقرون به صرفه، معاملات PIN بدهی. رابط کاربری ServPOS و دنباله کاری، فرآیند پرداخت برای مصرف کنندگان و همچنین کارکنان رستوران و مهمان نوازی را ساده می کند – پرداخت ها را از طریق میز، ماشین و یا از طریق تحویل ساده، سریع و امن انجام می دهد.

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون 670 Verifone دستگاه دستی طراحی شده است تا تراکنش مالی مشتریان و پذیرندگان را آسانتر کند. مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر سایش

امکانات

پردازنده رعد و برق سریع و معاملات سرعت GPRS
یک صفحه نمایش با نور پس زمینه با صفحه نمایش آسان و با کنتراست بالا را فراهم می کند
باتری لیتیوم یون با ظرفیت بالا می تواند به سرعت با استفاده از یک دست مبادله شود
تأیید PCI PED حصول اطمینان از سخت ترین استانداردهای امنیتی را شامل می شود

مهمترین قابلیتی که دستگاه پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670 را از دیگر مدلهای این برند متمایز می کند قابلیت  چند حسابه بودن آن است. از این رو کاربر می تواند با تعریف دو حساب بر روی کارتخوان بصورت همزمان از این دوحساب استفاده کند . لازم به ذکر است که دوحسابه بودن آن می تواند شامل دو حساب از دو بانک متفاوت باشد.

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670 ، سرعت تراکنش این دستگاه بسیار مطلوب است بطوری که شما برای تراکنش موفق تنها به 3 ثانیه زمان نیاز دارید تا خرید خود را تکمیل کنید.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاک وابسته به شرکت فن آوا کارت این امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان استفاده کنند.

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670 ، مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

پوز بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 670

از دیگر محاسن کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می توان به گارانتی یکساله این دستگاها اشاره کرد که توسط شرکت فن آوران اینیاک پشتیبانی و گارانتی شده اند.

تنوع محصولات را می توان یکی دیگر از محاسن دستگاه کارتخوان سیار این شرکت دانست. به گونه ای که با بیشترین تنوع محصول در رنج قیمتی متفاوت و برند های متفاوت دست پذیرنده را در انتخاب باز گذاشته که همین امر باعث رضایت بهتر پذیرنده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید