کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 یکی از کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می باشد که محصول برند معتبر وریفون Verifone است.

این شرکت یکی از معتبر ترین شرکتهای تولید کننده کارتخوان سیار ( بیسیم ) و انواع دستگاهای پوز بانکی می باشد که محصولات خود را تحت لیسانس این شرکت در کشور چین تولید و عرضه می کند.

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 دارای یک صفحه نمایش رنگی واضح است که از گرافیک و فیلم پشتیبانی می کند و همچنین یک چاپگر حرارتی یکپارچه است. این ایده آل برای مهمان نوازی، تحویل، و یا هر کسب و کار دیگر به دنبال راه حل بر روی بروید.

یک دستگاه که می توان هر کجا که خواستید ببرید
پرداخت بی سیم بلند مدت پشتیبانی شده با قابلیت های کامل 3G – برای اتصال در هر نقطه. شامل کارت های مبتنی بر و اختیاری، یکپارچه بدون تماس و پرداخت مبتنی بر NFC. کارت های کارت هوشمند EMV را قبول می کند.
VX 675 PCI PTS 3.0 و EMV تایید شده است، همچنین برای محافظت فیزیکی مقاوم در برابر تهاجم. برای استفاده بیشتر و انعطاف پذیری بیشتر، تنها با هزینه فقط و با قابلیت های کامل امکان پذیر است.

عملکرد شگفت انگیز و راحتی پرداخت هر جا. این تصویر کمال است.

خطوط خیره کننده و ویژگی های ظریف، پیچیده شده در مورد مقاوم در برابر رطوبت برای دوام بیشتر است.
مجهز به امنیت چند لایه برای آرامش بیشتر ذهن.

مهمترین قابلیتی که دستگاه کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 را از دیگر مدلهای این برند متمایز می کند قبلیت صفحه نمایش رنگی با قابلیت چند حسابه بودن آن است. از این رو کاربر می تواند با تعریف دو حساب بر روی کارتخوان بصورت همزمان از این دوحساب استفاده کند .

لازم به ذکر است که دوحسابه بودن آن می تواند شامل دو حساب از دو بانک متفاوت باشد.

 

مشخصات سخت افزاری کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

 

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 ، سرعت تراکنش این دستگاه بسیار مطلوب است بطوری که شما برای تراکنش موفق تنها به 3 ثانیه زمان نیاز دارید تا خرید خود را تکمیل کنید.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاک وابسته به شرکت فن آوا کارت این امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان استفاده کنند.

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

کارتخوان سیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

از دیگر محاسن کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می توان به گارانتی یکساله این دستگاها اشاره کرد که توسط شرکت فن آوران اینیاک پشتیبانی و گارانتی شده اند.

تنوع محصولات را می توان یکی دیگر از محاسن دستگاه کارتخوان سیار این شرکت دانست. به گونه ای که با بیشترین تنوع محصول در رنج قیمتی متفاوت و برند های متفاوت دست پذیرنده را در انتخاب باز گذاشته که همین امر باعث رضایت بهتر پذیرنده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید