کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680 یکی از کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می باشد که محصول برند معتبر وریفون Verifone است. این شرکت یکی از معتبر ترین شرکتهای تولید کننده کارتخوان سیار (بیسیم) و انواع دستگاهای پوز بانکی می باشد که محصولات خود را تحت لیسانس این شرکت در کشور چین تولید و عرضه می کند.

OPTIONS OF CONNECTIVITY FLEXIBLE امکان پذیری پرداخت را در هر کجا امکان پذیر می کند، و صفحه نمایش لمسی بزرگ و اندازه کوچک آن را آسان برای استفاده است. VX 680 از برنامه های ارزش افزوده پشتیبانی می کند و فرصت های تجاری جدید را به بازاریابان می دهد.

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680
قدرت عملکرد بسته بندی شده
از خدمات تحویل به فروشندگان ورزشگاه، تمام شرکت ها از گزینه های اتصال بی سیم، سرعت پردازش رعد و برق سریع و قابلیت اطمینان و امنیت پلت فرم ثابت VX بهره مند خواهند شد.

این دستگاه کاملا قابل حمل، قابل حمل با کارایی قدرتمند است تا بازرگانان می توانند معاملات را به صورت موضعی با حداقل زمان انتظار انجام دهند.

ماندگار و سازگار برای دیدار با محیط های خرده فروشی که خواستار آن هستند.

مشخصات سخت افزاری کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

مهمترین قابلیتی که دستگاه کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680 را از دیگر مدلهای این برند متمایز می کند قابلیت صفحه نمایش لمسی آن است که از صفحه نمایش مقاومتی بهره می برد. همین امر باعث سهولت در کار و روان بودن تراکنش می شود.

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680 ، سرعت تراکنش این دستگاه بسیار مطلوب است بطوری که شما برای تراکنش موفق تنها به 3 ثانیه زمان نیاز دارید تا خرید خود را تکمیل کنید.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاک وابسته به شرکت فن آوا کارت این امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان استفاده کنند.

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680 ، مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

کارت خوان بیسیم ( سیار ) وریفون Verifone 680

از دیگر محاسن کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می توان به گارانتی یکساله این دستگاها اشاره کرد که توسط شرکت فن آوران اینیاک پشتیبانی و گارانتی شده اند.

تنوع محصولات را می توان یکی دیگر از محاسن دستگاه کارتخوان سیار این شرکت دانست. به گونه ای که با بیشترین تنوع محصول در رنج قیمتی متفاوت و برند های متفاوت دست پذیرنده را در انتخاب باز گذاشته که همین امر باعث رضایت بهتر پذیرنده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید