فروش کارتخوان بیسیم - 09337545255 - حامی الکترونیک سینا

هر آنچه که باید در مورد کارتخوان بیسیم بدانید

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

هر آنچه که باید در مورد کارتخوان بیسیم بدانید

اینکه باید بپذیریم کارتخوان بانکی تاثیر بسزایی در سیستم بانک داری کشور ایفا کرده شکی نیست،حال این سوال پیش خواهد آمد که کارتخوان های بیسیم خود به تنهایی چه تاثیر بر روند کسب و کارهای خرد و کلان دارند.

بگذار شروع بحث را اینگونه آغاز کنیم که آیا در این چند سال اخیردیگر مثل گذشته پول نقد همراه خود حمل می کنید یا خیر؟ خب مسلماً جواب خیر است چون داشتن پول نقد چه در کیف دستیتان باشد چه در جیب شلوارتان و چه در کیف پولتان نسبت به گذشته معایبی دارید که همه به آن واقفیم. از جمله این معایت احتمال گم شدن و حتی دزده شدن در اماکن شلوغ و البته تخمین دقیقی از این که چه میزان خرج کرده ایم را نیز شامل می شود.

حال با رشد تکنولوژی و بانک داری الکترونیک و رشد کارتخوان های بانکی این مشکلات تا حدودی برای همه قابل حل شده و کارتخوان ها نیز این احساس را بما می دهند که دیگر نیازی به پول نقد همراهمان نیست و با یک کارت بانکی کارمان راه می افتد.

در این بین کارتخوان بیسیم با توجه به قابلیت سیار بودنش کم کم جای خود را در بین صاحبان کسب و کارها باز کرد. سیستم بیسیم آن و مهمتر از همه نبود وابستگی آن به خط تلفن باعث شد کارتخوان بیسیم از دید خیلی ها وسیله ای کاربردی تلقی شود.شما برای کار با کارتخوان بیسم فقط به یک سیمکارت نیاز دارید که بتواند اتصال کارتخوان با سرور بانک را برای تراکنش مالی فراهم آورد. با توجه به شرایط اقتصادی ایران و بیشتر شدن کسب و کارهای سیار نیاز به این گونه کارتخوان ها نیز بیشتر شده بطوری که بیشتر شعب بانکها با کمبود دستگاه مواجهند.

با توجه به مسایلی که ذکر شد داشتن یک کارتخوان بیسیم برای هر کسب و کاری نیازی مبرم و حیاتیست.چه بسیار فروشندگانی که بخاطر نداشتن کارتخوان بیسیم و نبود پول نقد در این شرایط بد اقتصادی و فروش سخت کالا همان تعداد مشتری نیز که به آنها سر می زنند را نیز از دست می دهند

آما چاره کار کجاست؟ شرکت حامی الکترونیک سینا با توجه به نیاز بازار اقدام به فروش کارتخوان های بیسم نموده که با یک تماس می توانید نسبت به اطلاع از شرایط واگذاری اطلاع حاصل کنید

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاکوابسته به شرکت فن آوا کارتاین امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان ها استفاده کنند.کارتخوان سیار ، مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

هر آنچه که باید در مورد کارتخوان بیسیم بدانید