فروش کارتخوان بیسیم - 09337545255 - حامی الکترونیک سینا

کارتخوان سیار ، مراحل دریافت کارتخوان سیار از بانک

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

کارتخوان سیار

کارتخوان سیار ، مراحل دریافت کارتخ

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی در زندگی مردم ، امور بانکی نیز دستخوش تغییرات شده اند به صورتی که پول کاغذی بیشتر جای خود را به سیستم الکترونیکی داده. حال با توجه به این امر کارتخوان های بانکی بصورت گسترده در بین کسب و کارهای کوچک و بزرگ و هر آنچه که مستلزم پرداخت است رشد چشم گیری داشته است.همین امر باعث ورود انواع کارتخوان با کارایی های متفاوت به کشور شد که از مهمترین آنها کارتخوان های سیار است و به خاطر کاربرد خاص آنها طرفداران بیشماری نیز در بین صاحبان کسب و کارها داشته است.

اما چه چیزی باعث این محبوبیت شده؟ مهمترین قابلیت کارتخوان سیار نوع اتصال آن و استفاده از باطری است که مجموع این موارد نیاز به برق و کابل تلفن ندارد و با یک سیمکارت ارتباط آن با سرور بانک برقرار می شود و با شارژ کردن باطری آن نیز دیگر محتاج به پریز برق در کنار خود نیستید و بدون هیچ گونه نگرانی می توان آن را جابجا کرد.

همین دو قابلیت کافی بود که کارتخوان سیار گوی سبقت محبوبیت را از برادیر قدیمی خود که کارتخوان ثابت بود را برباید و این محبوبیت کارتخوان سیار باعث کمبود آن در بین شعب بانکها شد ، بانکها نیز با توجه به درخواست بیشتر مردم برای دریافت این نوع کارتخوان شرایط خاص و البته بصورت امانی را در دستور کار خود قرار دادند. این روند ارائه کارتخوان سیار ، مشتریان را نیز با مشکل روبرو ساخت که از جمله این مشکلات می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

نداشتن جواز کسب برای صاحبان کسب و کار

گردش مالی بالا

داشتن حداقل 200 تراکنش در ماه

و مهمتر از همه کمبود خود دستگاه کارتخوان سیار

این قوانین دست و پا گیر گرچه روند ارائه کارتخوان سیار را نظم بخشید اما طیف خاصی از صاحبان کسب و کارهای کوچک و البته پر تراکنش را که بخاطر نوع کسب و کار خود جواز کسب نداشتند، و کاربردی بودن این نوع کارتخوان از اصلی ترین وسایل پرداختی آنها محسوب می شد را با مشکل روبرو ساخت. همین امر باعث شد بعضی از شرکتهای PSP بر آن شوند که شرایط را راحتر کرده و کارتخوان سیار را قبلاً بصورت محدود و امانی در اختیار متقاضیان قرار میگرفت بصورت تملیکی در اختیار متقاضیان این نوع دستگاه قرار دهند.

جدای از قابلیت مالکیت دائمی که این کارتخوان ها نسبت به نمونه های مشابه که در شعب عرضه می شدند داشتند قابلیت اتصال ان به هر نوع حساب بانکی عضو شتاب است، بدین صورت که شما ملزم به انتخاب حساب و یا بانک خاصی نیستید و هر کدام از بانکهای عضو شتاب را برای سوییچ دستگاه کارتخوان سیار خود می توانید انتخاب کنید.

دیگر مزیت این گونه کارتخوان های سیار نسبت به نمونه های بانکی نداشتن حداقل تراکنش در ماه است. این خصوصیت بر آن شده که کسب و کارهایی که نیازمند تراکنشات کم در ماه هستند مانند رانندگان کامیون و یا فروشندگانی که در مواقع خاصی از کارتخوان سیار خود استفاده می کنند را خواهان این گونه کارتخوان نسبت به نمونه بانکی ان کند.حال شرکت فن آوا کارت که یکی از شرکتهای PSP بانکیست از جمله این شرکتها جهت ارائه دستگاهای کارتخوان سیار به هم میهنان گرامیست.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاکوابسته به شرکت فن آوا کارتاین امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان ها استفاده کنند.کارتخوان سیار ، مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

کارتخوان سیار ، مراحل دریافت کارتخوان سیار از بانک