www.payasamaneh.ir
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Instagram YouTube Pinterest

نمایندگی کارتخوان بیسیم

نمایندگی کارتخوان بیسیم

نمایندگی کارتخوان بیسیم

نمایندگی کارتخوان بیسیم ، شرکت حامی الکترونیک سینا در نظر دارد جهت ارائه خدمات بهتر به هم میهنان گرامی با دوستانی که جهت فروش کارتخوان بیسیم (سیار) مایل به همکاری باشند دعوت ب عمل آورد . لذا دوستانی که شرایط فروش کارتخوان بیسیم در شهر و استان خود را دارند می توانند با تماس با شماره تلفن 09337545255 و با آدرس تلگرام https://t.me/pos_bisim2  جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاک وابسته به شرکت فن آوا کارت این امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان استفاده کنند.

مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

از دیگر محاسن کارتخوان های شرکت حامی الکترونیک سینا می توان به گارانتی یکساله این دستگاها اشاره کرد که توسط شرکت فن آوران اینیاک پشتیبانی و گارانتی شده اند. و پذیرنده در صورت بروز هر گونه مشکلی می تواند با تماس با شماره تلفن 02185500 به صورت 24 ساعته پیگیر حل مشکل خود شود.

تنوع محصولات را می توان یکی دیگر از محاسن دستگاه کارتخوان سیار این شرکت دانست. به گونه ای که با بیشترین تنوع محصول در رنج قیمتی متفاوت و برند های متفاوت دست پذیرنده را در انتخاب باز گذاشته که همین امر باعث رضایت بهتر پذیرنده می باشد.

سپتامبر 12, 2018