وریفون 675 | 09337545255 | حامی الکترونیک سینا

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

دستگاه پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 یکی از بهترین مدلهای شرکت معروف وریفون است که کشور چین تحت لیسانس کشور آمریکا تولید می شود. این دستگاه با ظاهری زیبا و اندازه ای کوچک از بهترین های بازار است بصوری که بیشتر شرکتهای psp در کشور از این دستگاه استفاده می کنند.

طراحی

وریفون 675 بسیار کوچک است و در نگاه اول زیبایی این محصول به چشم می خورد. با اینکه این پوز سیار بسیار ظریف است اما با گرفتن در دست محکمی آن کاملا هویداست و بافت بدنه آن نرم و بدون سطوح سیقلیست که باعث می شود زمانی که از آن استفاده می کنید از دست لیز نخورد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

قرار گرفتن دکمه ها در کنار هم و اندازه آنها این امکان را به پذیرنده می دهد که راحت بتواند ارقام را وارد کند. فشار دادن دکمه ها کمی سفت و نه البته زیاد این اطمینان را به پذیرنده می دهد که هیچ کدام از دکمه ها بصورت تصادفی زده نشوند.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

ترکیب رنک سه دکمه اصلی تایید ، تصحیح و لغو بر پایه اصول روانشناسی است که هر کاربری بدون هیچ گونه اموزش و سواد می تواند از آن استفاده کند. کلید های ناوبری این کارتخوان ظاهری آشنا و نستالژیک دارد و در نگاه اول ما را به یاد گوشیهای قدیمی نوکیا وی اندازد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

منبع انژی این پوز بیسیم را یک باطری بزرگ 12 ولت که در انتها و قسمت زیرین دستگاه قرار می گیرد را تشکیل می دهد. ظرفیت این باطری بقدری بالاست یه بدون هیچ گونه نگرانی 1 روز کامل را می توان با آن کار کرد

نرم افزار

نرم افزار پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 تحت مالکیت شرکت فن آوران اینیاک است. ظاهر نرم افزار بسیار شکیل و البته با تغییر تصاویر رنگی بصورت اسلاید ظاهری چشم نواز را به وریفون 675 می هد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

امکانات نرم افزاری این دستگاه به گونه ایست که قابلیتهای بیشتری نسبت به یه پوز سیار صفر در اختیار شما قرار می هد، مثلا با کلیدهای ناوبری می توان میزان دقیق باطری ، قدرت سیگنال و حتی IMEI دستگاه را مشاهده کرد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

اما مهمترین قابلیت مازادی که در این پوز سیار قرار گرفته تغییر وضعیت خاموشی دستگاه به صورت خودکارست که زمان آنرا می توان تغییر داد این قابلیت تاثیر زیادی بر مصرف باطری داشته و از روشن بودن دستگاه بدون اینکه استفاده ای از پوز شود و باطری آن کاهش یابد جلوگیری می کند.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

مهمترین قابلیتی که دستگاه پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 را از دیگر مدلهای این برند متمایز می کند قبلیت صفحه نمایش رنگی با قابلیت چند حسابه بودن آن است. از این رو کاربر می تواند با تعریف دو حساب بر روی پوزبصورت همزمان از این دوحساب استفاده کند .لازم به ذکر است که دوحسابه بودن آن می تواند شامل دو حساب از دو بانک متفاوت باشد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 ، سرعت تراکنش این دستگاه بسیار مطلوب است بطوری که شما برای تراکنش موفق تنها به 3 ثانیه زمان نیاز دارید تا خرید خود را تکمیل کنید.

برای کنترل این منظور می توانید دکمه سمت راست ناوبری را زده و با رفتن به قسمت باطری و تنظیمات آن و قسمت خاموشی خودکار زمان مورد نظر خود را به دستگاه داده تا بعد از استفاده بصورت خودکار در تایم مورد نظر دستگاه خاموش شود و باطری برای مواقع ظروری ذخیره شود.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

سخت افزار

عپوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675 از دو برد همانند دیگر پوز های خانواده خود بهره می برد . برد اصلی که صفحه کلید و LCD و پردازنده های اصلی آن را دارا می باشد و برد دوم که شامل قرار گرفتن کیت سیمکارت و اتصال باطری و برق می باشد.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

از مهمترین قابلیتهای سخت افزاری وریفون 675 پورت USB2 است که از نوع پورتهای اسنفاده شده در گوشیهای اندرویدیست. این قابلیت این امکان را به پذیرنده می دهد که با هر شارژی که در گوشیهای اندروید استفاده می شود را استفاده کند.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

پرینتر این دستگاه همانند همه پوز های سیار از نوع حرارتیست و مگنت این پرینتر با ایجاد حرارت بر روی کاغد اطلاعات مورد نظر را بر روی کاغذ پرینت می کند. سرعت پرینتر این پوز سیار را از دیگر قابلیتهای آن میتوان قلمداد کرد. تست سرعت پرینتر به سرعتی دستگاهای روز دنیاست و در 2 ثانیه پرینت کامل را این دستگاه به شما تحویل می دهد.

باطری این دستگاه از نوع لیتیومی با ولتاژ 5 ولت و 2 آمپر است. مصرف پایین معقول رو به عالیست و با یک بار شاژ بدون هیچگونه نگرانی 1 روز کامل دوام میاورد. تعویض آن بسیار راحت و بدون هیچ گونه نگرانی در بازار یافت می شود و البته شرکت فن آوران اینیاک نیز این دستگاه را به مدت 1 سال و باطری ان را به مدت 4 ماه گارانتی کرده که خیال پذیرنده از این بابت راحت است.

پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

جمع بندی

قیمت پایین آن در کنار زیبایی و دوام، این پوز بیسیم را به یک انتخاب عالی برای کسانی که در کنار هزینه کم کارکرد بالا برایشان مهم است تبدیل کرده.

در انتخاب آن شک نکنید.

مشخصات پوزسیار ( بیسیم ) وریفون Verifone 675

دارای صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا.

یکی از کوچکترین و کم حجم ترین کارتخوان های موجود در بازار.

بطور متوسط طول عمر باطری آن برابر با 24 تا 48 ساعت می باشد.

1 سال گارانتی و 4 ماه گارانتی باطری

قابلیت سوییچ بر روی تمامی حسابهای عضو شتاب

اتصال به دو حساب همزمان

پشتیبانی 24 ساعته برای همه دستگاهای کارت خوان سیار

سوییچ این دستگاه بر روی حساب شما 5 تا 7 روز کاری بیشتر زمان نمیبرد.

قیمت برای مصرف کننده : 1،650،000 تومان